Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantához milyen gyantát...

Intim gyantához milyen gyantát használ az akinek nagyon erős, nagyon fekete és nagyon vastag szőre van?

Figyelt kérdés

Lehet nyugodtan egy férfi arcszőrzetre gondolni, mert kb olyan :D na és ezt milyen gyantával tudnám leszedni? Múltkor kipróbáltam egy hideggyanta csíkot, de még a legvékonyabb szálat sem húzta ki.

(Megvolt már legalább 5 milis a szőr)


2009. okt. 21. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
CSak a meleggyanta jöhetne szóba, de akkor is inkább szakemberre biznám. Egyébként a szörtelenitö krémek észrevehetöen gyengitik a szörnövekedést, és az ujra növö szálak is sokkal vékonyabbal lesznek (saját tapasztalat - nekem is olyan erös volt, mint ahogy irod, és már 3 4 alkalom után puha, lágy tapintású lett). Ha utánna még mindig zavaró, akkor már gyantával is folytathatod, de a hideg gyanta csak egész fimon szörzetre jó.
2009. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ha nagyon erős, a krém sse szedii le.. am meleg gyanta.
2009. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is elég erős. Bár már ritkább. Fekete szőr, tök fehér bőr. Jó kis párosítás.:) Bár az újabb IPL villanófényes szőrtelenítési eljárásnál ez a legideálisabb.

Olvasd el a hosszú leírást, meg az az után következőket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..

2009. okt. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja kicsit félreérthetően írtam. Szóval a linken nem az ipl-es módszer van, hanem gyantázás.
2009. okt. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

semmi nem szedi le...:( krémtől nagyon ronda lezs, olyan maszatos fekete..:s

vettem meleggyantát, olyna mikróban melegíthetőset, dehát azsem az igazi...:(

2009. okt. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!