Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eégszséges és rövidebb haj...

Eégszséges és rövidebb haj (mell felettig picivel) vagy eléggé töredezett haj ami mell alattig és majdnem?

Figyelt kérdés
nekem már majdnem mell alattig ért és eléggé elvolt törve és levágattam:(( és visszaakarom már növeszteni de nagyon eltört mit tegyek hogy visszanőjjön minnél hamarabb?

2013. júl. 22. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább rövidebb, de egészséges. Hiába hosszú egy haj, ha az összképet elrontja az, hogy ritka, száraz, töredezett.
2013. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Nekem is mellig ért kb és levágtak belőle kb 10 cm-t. Sajnáltam, de többet ér szerintem, ha egészséges.
2013. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy igénytelen? hmm....nehéz kérdés? természetesen az egészséges rövidebb :)

növesztésnél nagyon oda kell figyelni az ápolásra és a törést megelőző frissítő vágásokra :) én is átestem már ezen a folyamaton :D

2013. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan pasim, aki azt mondta hogy inkább legyen töredezett, száraz, szar állapotú de hosszú, mint rövid :))

nyilván az egészséges haj a szép, hossztól függetlenül. ne ess abba a hibába amibe sok nő, hogy növeszti a haját ész nélkül, közben meg az egész csapzott, jellegtelen és ronda.

2013. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy a hosszú haj csak akkor szép, ha egészséges.
2013. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!