Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek illik ez a haj...

Szerintetek illik ez a haj egy 26 éves két gyerekes anyukához?

Figyelt kérdés
[link] Már egy jó ideje nézegetem a frizurákat a neten és ez nagoyn megtetszett. Most hosszú festett fekete hajam van. Kb 3 éve tűzpiros volt. Azt is nagyon szerettem, akkor született az első gyerekem. Most már valahogy meguntam a feketét és nekem amúgy is bejön ez az ombre festés. Szerintetek gáz ha egy anyukának ilyen a haja? No de én nem is vagyok igazán olyan szürke hétköznapi anyuka. Pl van egy nagyon vagány platform pink cipőm, a kék cicanacim és egy rózsaszín felsővel simán elmegyek az oviba a lányomért. Kedvenc színem a rózsaszín, de mióta bejöttek divatba ezek a neon színek, azokat is nagyon szeretem. Mindig kicsit kirívóan öltözködtem. azért mert van két gyerekem, vagy mert 26 éves vagyok, ezért már nem illik annyira így öltözködni meg ilyen hajat viselni? Szerintetek?

2013. júl. 23. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az a lényeg, hogy Te jól éreznéd e magad ilyen hajjal.Ha igen és még jól is áll akkor nem azt kell nézni hogy gyereked van.
2013. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha neked tetszik akkor miért ne? nem értem mi köze a gyerekhez? Ha azt mondod, hogy 40 éves vagy akkor elhúzom a szám, hogy az már nem neked való, de 26 évesen úgy gondolom megengedheted. Szerintem az a lényeg, hogy neked tetsszen. Ahogy leírtad a ruhatárad, szerintem már nem oszt nem szoroz ez a haj :D (Ezt nem sértésnek szántam).
2013. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert már kezdtem azt hinni hogy 26 évesen öreg vagyok fiatalosan öltözködni meg fiatalos frizurát hordani. Unokatesóm mondta egyébként hogy egy anyukának nem való ilyen frizura. egyszerre lettünk anyukák csak azzal a különbséggel hgy én 23 évesen szültem ő meg 36. Azt elhiszem hogy ő már nem akar ilyen hajat és neki nem is állna jól, de azért én még hordhatom azt ami nekem tetszik :) örülök neki, akkor nyilván meg is csináltatom :) köszike a válaszokat!
2013. júl. 23. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy milyenek egyes mai 26 éves nők, ez még teljesen visszafogott... szerintem nagyon jól néz ki.

Attól még, hogy anyuka vagy, nyugodtan legyél vagány és nőies! :) A gyerekek semmi ilyentől nem akarnak megfosztani, és a lányod is büszke lesz majd, hogy ilyen menő anyukája van!! :)

2013. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na akkor megcsináltatom :) köszi a válaszokat
2013. júl. 24. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!