Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb az atrófiás hegre...

Melyik jobb az atrófiás hegre a dermatix vagy a curiosa?

Figyelt kérdés

A dermatix polisziloxán tartalmú, a curiosa hyaluronsavat,hyaluronátot tartalmaz.


Neked melyik vált be?


2013. júl. 23. 11:40
 1/6 anonim válasza:
Használtam Dermatixot, két tubussal is, nagyon sokba került, de nem használt semmit. Nekem ezek segítettek: idő, kb. 3-4 év sajnos, 1000 mg-os C-vitamin, Kollagén tabletta, rendszeres bőrradírozás, na meg az elején Neogranormon a hámosításra. Egy hónapja AHA-savas krémet kenek rá, igaz, hogy pigmentfoltra, de mintha ez is segítene. Hát "röviden" ennyi, remélem nem baj, hogy leírtam.
2013. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Dehogy is, sokat segítettél, igaz nekem csak kicsi hegek vannak,de akkor nem veszem meg fölöslegesen,Én is az aha savas krémen gondolkodtam.Te melyiket használod? És az jó a hegre is?
2013. júl. 23. 13:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, most látom, írtad ,hogy jó... Mennyire? :)Nekem tényleg pici hegeim vannak, lábamon is kb a legnagyobb 1 mm "hosszú" a kicsik meg annál is kisebbek.Szóval ezekt akarom eltüntetni. Az arcomon is nekem is van folt,szóval ha jó lenne az ahás,annak örülnék.
2013. júl. 23. 13:36
 4/6 anonim válasza:
Isis Pharma Glyco-A krém, 12% AHA savval. Én ezt használom, 3500 Ft volt, netről rendeltem. A krémmánián meg tudod nézni, hogy kinek mi a véleménye róla. Nekem a homlokomon vannak foltok, a pattanástalanító szerektől szerintem, nem tüntette el, de ha este bekenem az arcomat, másnapra halványabbak, sőt a pórusok is sokkal kisebbek. A hegekre nem tudom melyik volt jó abból amiket írtam, kb. 2 hónapja kezdtem el egy saját kúrát: ez a krém, c-vitamin, kollagén, illetve élesztő tabletta. Azt olvastam, hogy a besüppedő hegek, az elégtelen kollagéntermelődés miatt vannak és hogy ezt lehet belülről pótolni. A c-vitamin is nagyon sokat segít a szövetek újraépítésében, ezt mindenképpen kapkodd be reggelente. :) Nekem elég mélyek voltak a hegek az arcomon, és azt írhatom annyi keserves év után, hogy ha alapozót használok, szinte egyik sem látszódik. Ha neked kisebbek a mélyedések, ezek (együtt használva) biztosan hatásosak lesznek. :)
2013. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem olyan mélyek,mert pl a homlokomon is van,de hát azért látszódik.Meg a lábamon is egy-kettő.Pont ma vettem c vitamint,meg kuriozát megvettem,az a frissre jó lesz..:) És az aha savasat lehet így nyáron? Mert én úgy tudom,hogy azt pl kozmetikában csak ősszel ajánlják,amikor nincs erős uv.
2013. júl. 23. 22:16
 6/6 anonim válasza:
Fényvédős krém kell mellé szigorúan! Bocsi, ezt elfelejtettem írni. Bár tényleg inkább tavasszal, ősszel, télen érdemes használni. Nekem most sajnos nincs munkám, ezért mertem belevágni, így megoldható volt, hogy nem ért napfény. Mindenesetre sok sikert kívánok (na meg kitartást) ha úgy döntesz megpróbálod, én is azt hittem reménytelen, hogy szebb bőröm legyen, de mégis sikerült.
2013. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!