Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy a szőkített...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Miért van az hogy a szőkített hajamat befestem padlizsán színre és nem tart sokáig, egyre világosabb lesz és újra kiszőkül? Pedig ha tartós festéket használok az se jó.

Figyelt kérdés
Vélemények az új garnier olia hajfestékről?
2013. júl. 23. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert szőkített a hajad. Nincsenek benne pigmentek amik megtartanák a színt. Először vissza kell pigmentálni a hajad. Menj el egy jó fodrászhoz, ő meg fogja tudni neked csinálni.

Addig akár mit is használsz, mindent ki fog dobni a hajad.

2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked: "Világosításból-Sötétítés ( visszapigmentálás)

Mit jelent a visszapigmentálás? Egy technikai eljárás, amelynek során visszaállítjuk az eredeti hajszínt. Mikor van rá szükség? Minden olyan esetben, amikor 2 tónusnál többet akarunk sötétíteni. A visszapigmentálás egy megelôzô színezés, ami azt a célt szolgálja, hogy végsô szín stabil és tartós legyen, ne legyen szürkés-zöldes árnyalata, ami tipikus tünete a visszapigmentálás nélkül sötétített hajaknak... Vannak esetek, mikor a visszapigmentálás semmilyen indokkal sem hagyható el, például, mikor nagyon szőkét szeretnénk sötétebbre festeni. Nehéz dolgunk van abban az esetben is, mikor sötét a haj, és abba szeretnénk tüzes vöröset festeni, merthogy a sötét tónus elnyeli a vöröset, és megint nem lesz eléggé élénk."


És ezt, de ez nem tuti, én nem próbáltam még ki. http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szőkéből nagyon nehéz kijönni,bármit fogsz rá festeni,egy évig legalább nem lesz tartós a festék..tapasztalat,és fodrászok is mondták...sőt ha még padlizsánra fested,akkor az megfelel egy vörös hajszinnek,amit ugyan ilyen nehezen fogsz kiszedni a hajadból :) én voltam már minden hajszinű :)
2013. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. júl. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!