Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér bőröm, fekete,...

Nagyon fehér bőröm, fekete, hosszú hajam (1 vörös csíkkal) és kékes-zöld szemem van... Milyen szinek állnának jól?

Figyelt kérdés
Igen extrém stílusom van, de nem tudom eldönteni milyen színek állnak jól mind ruházatban mind sminkben. És az alkatomra se tudom milyen ruha lenne a megfelelő( kis mell,keskeny,karcsú derék, széles csípős,vastagabb combok és magas vagyok, vagyis körte alkatú)
2007. szept. 25. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jol áll a kék,zöld szin a szemed miatt,és még a piros is :)
2007. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is pont ilyen vagyok! A szememre világosszürke szemhélyport szoktam tenni, rá ezüst csillámot, ami szerintem nagyon jól mutat. Ehhez gyöngyházszínű halványrózsaszín rúzst rakok. Ruhából pedig a hosszított fazonok állnának jól, és az olyan ruhadarabok, amik kiemelik a karcsú derekad. A szemsminknél még jól állna a mályva és a karibkék szín is. :)
2008. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!