Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha begumizom a hajamat akkor...

Ha begumizom a hajamat akkor jobban rongálódik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 10:07
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, milyen a gumi. Hogyha van benne fém, az rongálja. Hogyha nincs, az jó. A lényeg, hogy este mindig engedd ki, és fésüld meg. ;)
2013. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 who i am ***** válasza:
Ha gyakran és szorosan van összegumizva, akkor egy idő után erősen megtörheti a hajat. Nekem, ha szorosan van összefogva a hajam, akkor egy idő után a fejbőröm is fáj, ezért inkább hullámcsattal tűzöm fel (ami szerintem jobban is néz ki, bár 1-2 másodperccel több időt vesz igénybe a frizura elkészítése).
2013. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen és a fejbőrödnek sem tesz jót. Állítólag hosszú távon hajhullást is okozhat.
2013. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: aki hullámcsattal tűzi fel a hosszú haját az hogyan csinálja? Nekem is hosszú a hajam és nyáron nem tudom elviselni, ha le van engedve, nagyon melegíti a nyakam. Tudnál adni pár tippet?
2013. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 who i am ***** válasza:

Hát nehéz elmagyarázni, ahogy esik, úgy puffan alapon szoktam feltűzni a hajamat. Sokszor úgy kezdem, mint amikor lófarokba kötném, csak leválasztok egy tincset és azzal tekerem körbe lazán a kezemben fogott hajat. Utána össze-vissza egy-egy tincset elűzök oldalra, fel, le, hogy ne lógjon.

Vagy felcsavarom kontyba, először a végét, majd az oldalainál is rögzítem 1-1 csattal.

Sokszor hordom még lazán oldalra vagy hátra fonva és nem elgumizom az alját, hanem visszadugom a fonat mögé és egy hullámcsattal rögzítem.

2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!