Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy nyáron...

Miért van az, hogy nyáron tusolás után mindig nagyon viszketnek a kezeim és a lábaim?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ki van száradva a bőröd.
2013. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is szárazabb lehet a bőröd. Én is tapasztaltam hasonlót, mert a sok napfény, a sok zuhanyzás szárítja a bőrt, de ezt a hőséget csak gyakori zuhanyzással lehet kibírni.

Vagy, ha esetleg most váltottál tusfürdőt, az is okozhatja a viszketést.

2013. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Télen nem? Gondold végig akkor, hogy ilyenkor mit csinálsz máshogy.

Más tusfürdő? Testápoló elhanyagolása? Többször fürdesz egy nap? Ilyenkor gyakrabban borotválod ezeket a részeket?

Használj kímélő, hidratáló tusfürdőt, esetleg mosakodókrémet és testápolót. És ha szőrtelenítesz, akkor preferáld a gyantát, kisebb megterhelés a bőrnek. Napozás után pedig használj speciális készítményeket, mert az is igénybe tudja rendesen venni a bőrt.

2013. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom, keresek sorstársakat, miért is van ez. Csak nyáron, főleg reggelenként, fürdés után. Ha felveszek ruhát, akkor csillapodik a viszketés. Télen semmi, mindent ugyanúgy csinálok.
2013. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én génkezelt ételekre gyanakszom, amit csak nyáron fogyasztunk. Írd fel egy listára, milyen ételeket eszel rendszeresen, ami csomagolt, vagy gyümölcsöt, és össze kell vetni a téliekkel. Minden számít, márka, típus, gyártó. Hátha ugyanazt esszük?
2013. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!