Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az IPL szőrtelenítés tudom,...

Az IPL szőrtelenítés tudom, hogy nem sötét bőrhöz lett kitalálva, nem működik ebben az esetben, de ha lebarnulok nyáron, akkor sem fog hatásos lenni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem a barnaságod határozza meg,hanem a szőrnövés fázisa.Ha a szőrnövés a középső fázisban vagy ugyan úgy hatásos.azért kell több kezelés,mert nem mind van abban éppen.
2013. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha én most levagyok barnulva, akkor mehetek ilyen kezelésre? Vagy ugye gondolkoztam azon is, hogy veszek itthonra egyet, annyiféle van már.
2013. júl. 28. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha barna a bőröd, akkor megéghetsz, mert az fogja elnyelni a fényt, nem a szőr. A múltkor egy lány megégett ott, ahova én járok, mert barnítót használt.
2013. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor abszolút nem lehet kezelni a barnább tónusú bőrt? Megkell várnom a telet, mire a bőröm fehéredik?
2013. júl. 28. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt szokták tanácsolni. Sok szalon állítólag nem is nagyon vállal nyáron.
2013. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszodat
2013. júl. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!