Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzselé? Ti milyet használtok?

Hajzselé? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

férfi vagyok.


Próbáltam már 1-et kettőt, de rossz választás, mert ezek kevésbé öblíthetők, illetve ragadnak mint éghez a csillag, nem beszélve arról, hogyan csillog.


Hallottam hogy van lemosható (ami tartja magát, de egy öblítéssel jól lejön.), kevésbé ragadós állagú kevésbé csillogó, de mégis hatásos zselé, csak nem tudom melyik az.


Légyszi segítsetek ha tudtok. Nivea for Men?



2013. júl. 28. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgynevezett nem kiöblítendő balzsamot használok a hajamra. Göndör és kezelés nélkül boglyaszerűen szétáll, szálanként.

Mivel nem szeretnék úgy kinézni, mint akinek csöpög a zsír a hajából, a Gliss Kur balzsamjából kenek szét egy diónyit a hajamon.

Fejre állított tubus, többféle típusban árulják, szerintem nincs lényegi különbség köztük, inkább marketingfogás. Egyet próbálj ki, ha nem válik be, barátnőnek/anyukának oda lehet adni, főleg ha hullámos hajuk van.


Ja, nem tudom milyen hosszú a hajad, de ha nem 1-2 centis, akkor figyelj, hogy az alsó 1 centit ne érje zselé, egyénként a fejbőrödre tapad és idő előtti kopaszodást is okozhat. (Ismerek olyat, akinek 25 éves korára azért lett ritkás a haja, mert ész nélkül végigkente zselével minden nap a fejbőrét is.)

2013. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Schwarzkopf - osis, vagy ebből a márkából a férfi sorozat a 3D MEN zselé, vagy a MATRIX Desing Pulse hajzselé, vagy TIGI wx-manipulátor....ezeket boltban nem kapod meg, de normális fodrászcikkben igen. A bolti balzsamok nem a legjobbak ...férfiaknak főleg nem.
2013. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!