Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajam van szőkére...

Barna hajam van szőkére melíroztatom. Minden nap vasalom és úgy gondoltam Remington Shine Therapy hajvasaló lenne a legalkalmasabb. Szerintetek? Mit gondoltok róla? Vagy melyik lennne még jó?

Figyelt kérdés
Bellissima Imetec hajvasalót vettem. és nem túl jó ezért szeretnék másikat. Talán az a baj h ez a b1150 és 6000ft volt és lehet h elég alap a bellissimák közül . Bíztam benne h jó lesz pedig:\
2009. okt. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia úgy örülök a kérdésednek :D mert mikor hajvasalót kerestem megvettem a mindenki szerint szuper Hajas Laci féle Bellissimát. Kiadtam érte a pénzt, de sz*art sem ért a hajamnak -.-' aztán nézelődtem és megvettem a Remington Shine Therapyt és IMÁDOM (L) az a legjobb benne, hogy április óta megvan heti 3x vasalom a hajam és nem roncsolja, ráadásul az enyém vastagszálú dús hullámos, és mégis lapsimára kitudja vasalni :D
2009. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Én is sokkal többet vártam tőle :\

Akkor Shine Therapy:P remélem nekemis beválik;)

köszike

2009. okt. 24. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Háááát. Nekem is tetszik a Shine Therapy, de azt mondják h az avokádós patron bele 5000 ft, és havonta cserélni kell mert kifogy. Persze ez nélkül is jó, de akkor már talán egy másik.
2009. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy hazugság! Ki mondott ilyet? Nem patronnal működik, nem úgy van benne az "avokádó"
2009. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég sok helyen hallottam, de amint tudom leellenőrzöm, és leirom h igaze
2009. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Leellenőrzöd? xD pfff nekem ilyen van és nincs semmi patron marhaság. Utálom mikor valami kis nyomoronc terjeszt hazugságokat!
2009. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is shine therapym van, de semmi avokádós patronról, egyáltalán bármiféle avokádós cuccról nem tudok, hogy lenne benne. A használati utasításon pl. rajta lenne, nem? Vagy a dobozán? Nem tudom...
2009. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!