Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arclemosó tonikot...

Milyen arclemosó tonikot vegyek eltömődött és túlzott faggyútermelés esetén?

Figyelt kérdés

Arra gondolok egészen pontosan, hogy ha drogériában veszem, akkor az jó-e? Nem a pattanások gyógyítására kell, tudom, arra nem való, hanem a bőröm ph-értékének, és az eltömődött pórusok kitisztítására kell...


C&C jó? még nem próbáltam..létezik belőle alkoholmentes, egyáltalán drogériában kapható alkoholmentes tonik?


Egyáltalán jó a tonik, avgy bőrradír, esetleg lemosó, vagy vmi bőrbarát arclemosó tej?


2009. okt. 23. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ebben így nem tudok segíteni mert foggalmam sincsen pontosan mit is akarsz, vagy milyen a bőrtípusod. De elmész egy drogériába és szívesen segítenek neked kiválsztani a legjobbat akár egy audhanban is! Én egyébként Garnier pure-t használok és egészen jó!
2009. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nekem nem annyira problémás a bőröm inkább annyi h nagyon érzékeny nekem a Clean@Clear bevált de esetleg érdemes elmenni egy gyógyszertárba elmondani a helyzetet és ott kevernek egy cuccost ami csak neked és nincs tele vegyszerekkel...érdemes próbálkozni sok sikert!!!
2009. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!