Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kimosható hajfestéke...

Hol lehet kimosható hajfestéket (spray) venni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami csak egy alkalmas, tehát nem olyan ami több mosás után jön csak ki. Olyasmi mint egy hajlakk. Bárhol lehet venni, mint pl. Auchan, Tesco, Dm, Rossman stb.. vagy csak néhány helyen árulnak? Vagy esetleg fodrászkellékes?

Mindenképp olyan kéne ami biztosan ki jön a hajból egy mosásnál, mert szőke hajam van és kíváncsi vagyok milyen lenne barnán vagy feketén.


2009. okt. 23. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én Dm.ben vettem :D festékeknél. nem nagyon tetszik mondjuk,mer ha közelről fújod,akkor nagyon meglátszik,h. csúnya :S és ragad,stb
2009. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem még régebben volt farsangon...

én fodrászkellékes boltban vettem, de láttam már Tescoban is.

talán, hogy most jön a Halloween, lesznek több helyen ilyenek!

2009. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem amit az előző mond az nem az. Azok színesek (kék, zöld, piros-- és ragadnak, fújosak.) De amire a kérdező kíváncsi annak ez a neve: (hajformázó) színező hab. Nekünk is van, most néztem meg. Anyum szőke és a haja végébe szokott tenni. Nekünk csokoládébarna van itthon. Egy flakon asszem 1000 ft körül van. Bekenheted vele a hajad, a szőkén látszódni fog.Könnyen ki fog mosódni belőle, mert csak egy hab. Sok sikert
2009. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj előző vagyok. Mi fodrászkellékesben vettük, de bizti van DM-ben, Rossmann-ba is.
2009. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget :)

Az a hab nem olyan ami csak később kopik ki a hajból? Mert olyan kéne amit a 3. írt. Nem baj ha ragad, úgyis csak itthonra kéne kipróbálni, hogy jól áll-e a sötétebb szín és ha nem akkor csak simán kimosom ha meg igen akkor utána tartós festékkel festetném be.

2009. okt. 24. 14:21
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsánat 2. írta :D
2009. okt. 24. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vok

nemtudom melyikre gondoltál, de szerintem mindkettő jó.

amire én gondoltam az ilyen sprayben van, és a hajra kell fújni. elég gagyi, mert ragad nagyon és sztem nem is szép de arra mindenképp jó, hogy megnézd, jól áll-e az a szín!

de a legközelebbi hajmosásnál már ki is jön a szín!

2009. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen olyanra gondoltam ami rögtön ki jön :)
2009. okt. 24. 20:24
 9/9 anonim válasza:
En a clariesbe vettem. Ott van egy csomo szinu 😃
2016. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!