Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szedett már valaki gyógynövény...

Szedett már valaki gyógynövényboltban kapható folyékony kollagént?

Figyelt kérdés
Milyen a hatása? Nekem most ajánlották az üzletben de 6000 Ft (250 ml) és még nem mertem megvenni. Állítólag serkenti a collagén termelődését, jó a hajra, bőrre körömre...

2013. júl. 31. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak kapszulában szedtem, bár még 25 éves vagyok, de a szemem alatt vannak ráncok, hiába kenem bármilyen szemránckrémmel, nem tűnik el, ezért gondoltam, hogy ha belsőleg táplálom, akkor majd valami változás csak történik. Mivel olvastam, hogy a kollagén a bőrön keresztül vagy egyáltalán nem vagy nehezen és nem olyan mélyre jut be. Szóval szedem már egy jó ideje, 2 hónapja a kapszulát, de semmi változás nem történt eddig. Bár az ilyen szépségkapszulákat 3-4 hónapig kell szedni minimum, hogy változást tapasztaljon az ember. A folyadékot nem ismerem, de lehet kifogom próbálni. Bár kapszula....folyadék, túl nagy különbség nem lehet, ha mindkettő kollagént tartalmaz. Arra jó lesz szerintem, ha szeded (bár nem tudom hány éves vagy), hogy a kollagént pótolja a szervezetedben, mivel az évek múlásával ugye egyre kevesebb van belőle. De hogy nekem a ráncomat a szemem alatt nem fogja eltüntetni, az 100%. Csak én naiv próbálom elhinni, hogy majd ez segít. Ha nem, marad a kozmetikus. :)
2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! 40 éves elmúlta. Szerencsés alkatnak mondhatom magam mert csak most kezdtek jelentkezni a szarkaláb kezdemények. Igaz én nagyon nem napoztam , jártam 20éves korom óra rendszeresen (2 havonta ) kozmetikushoz Igaz hogy csak a gyerekek megszületéséig (30 éves koromig). 25 éves korom óta használok szemránc krémet (kozmetikus tanácsára)De most úgy gondolom többet is kellene tenni. Egy próbát megér...
2013. aug. 2. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!