Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hideg bajuszgyanta?

Lányok, hideg bajuszgyanta?

Figyelt kérdés

Legalább már 7 éve járok kozmetikushoz, aki meleg gyantával tüntette el a szőrszálakat.

Még pár éve nem volt kedvem elmenni hozzá, és itthon kipróbáltam a Veet hideg lábgyantát. Na, attól egy baromira nagy sebem lett az ajkam egyik felén. Meglehet, elég szakszerűtlenül csináltam.

Szóval, belefáradtam, hogy állandóan kozmetikushoz járjak, ezért vettem Veet hideg arcgyantát. Nektek bevált, nem sebesedett ki az arcotok?

Sajnos nincs semmilyen nyugtató krémem, ezért esetleg testápolóval tudnám bekenni. Az is megnyugtatja azért a bőrt?


2013. júl. 31. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom de én szőkítem a bajuszom (az nem fáj) és a szőrszálak csak akkor látszódnak ha nagyítóval nézed:D
2013. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod,ha kifejezetten arcgyanta.Nem olyan erős,mint a rendes.Nem fog kisebesedni.A dobozban találsz egy olajas törlőkendőt azzal töröld át és megnyugszik.
2013. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!