Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Mivel lehet megnöveszten...

HELP! Mivel lehet megnöveszteni a hajat minél gyorsabban?

Figyelt kérdés

próbáltam ricinus olajat, nem nagyon nőtt tőle, kókuszolajjal szintén nem sok hatást értem el. egy lánynak 1 év alatt vállig érőből lett hát középig érő .. nem értem, az én hajam mitől nem nő? nem vasalom, egészségesen táplálkozom, szilikonmentes hajápolót használok több mint fél éve. Mikor lesz végre szép hosszú hajam?:(

SEGÍTSEN VALAKI!



2013. aug. 3. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Das gesunde haar vital komplex mit zink

soreleszto tabletta

vitaminok

kombutka tea

2013. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Énis ebben a traumában szenvedek!
2013. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Regi_95 válasza:
Vitaminokkal de ha mindig vágatsz a végéből egy nagyon kicsit akkor sokkal gyorsabban nő és sokkal szebb lesz :) egyszer én így növesztettem meg
2013. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

harmadik

milyen vitaminokkal?

írsz egy privátot valami részletes leírással ha ide nem írod ki hogy milyen márkájú és fajtájú vitamint szedtél?

előre is köszi:)

2013. aug. 4. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Nekem szerencsére két év alatt nőtt nagyon sokat a hajam. Nagyon le volt vágva, egészen a nyakam felett volt a hajam, most két év után pedig jóval a hátam közepéig ér. Én sem értem, hogy hogyan nő ilyen gyorsan. 4 havonta vágatok egy kicsit a hajamból, talán ez is segít. Nem szedek "gyógyszereket" erre a célra, (sajnos) nem eszem sok vitamint és nem valami egészséges a táplálkozásom,egészen rendszertelen. Ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem ez teljesen attól függ, hogy ki milyen típus. De azt mondom nyugi, mert valószínűleg az sem segít, hogy rágörcsölsz. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert két évvel ezelőtt, amikor levágattam én is nagyon utáltam a rövid hajamat, de ettől függetlenül nem szabad túlzásba vinni az aggódást sem!!!
2013. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valaki küldje el a vitaminok nevét!PLS.
2014. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!