Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik kézkrém a legjobb...

Melyik kézkrém a legjobb illatú? Vagy melyik a kedvencetek? Árban 1000 ft alatti, kb 5-600 ftos. Felpontozok! (:

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
essence kézkrémek :)
2013. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Balea mangós kézkrém :)
2013. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Essence téli kiadásai között szoktak lenni tényleg jók, de szerintem ilyenkor azokat már nem lehet kapni.

Viszont az illatanyag erősen irritálja a bőrt, főleg ha száraz és esetleg még érzékeny is. :S

Ha nem erős illatra vágysz, akkor szerintem neutrogena, jó az illata, nem parfümösen, de én szeretem. :) És legalább még hidratál is. Mondjuk picit többe is kerül. :S

Baleának szoktak lenni tényleg jó illatú dolgai, nem tudom, épp mi az aktuális, mert ezek sokszor ilyen limitált cuccok, de szagold meg. :D Szokott lenni ugyanolyan illatú szappan, tusi, stb is mindig, úgyhogy megoldható (viszont nálam eddig egyetlen termékük se vált be hidratálásra, száraz bőrre kevés tapasztalatom szerint)

Ja meg az ikeás kézkrém. Ez így mókásan hangzik, de tényleg jó, hát az illat az ízlés kérdése, de szerintem az se rossz, és nagyon olcsó. Ha arra jársz, vegyél egyet feltétlenül. Meg hotdogot. :D

2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!