Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajam van. Hosszú...

Ilyen hajam van. Hosszú hajjal annyiféle frizurát lehet csinálni, de az ilyen röviddel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 3. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, mit tudsz kezdeni a hajaddal és mi áll jól. Pl. ha elálló füleid vannak, érdemes takarva hagyni, vagy ha kerek az arcod, nem jó elkötni teljesen a hajat. Vagy ha hosszúkás, akkor meg nem szabad feltornyozni a frizurát.

Amúgy már az is többféle variációt eredményez, ha csak begöndöríted hol csavaróval, hol lapvassal, hajsütővel...ahány annyiféle hullámot ad. El lehet tűzni csak egyik oldalt, vagy mindkét felén, vagy hajráfot teszel fel.

2013. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen hajaim,hullámosítsd hajcsavaróval,vagy csak 2oldal fülednél fogj hátra 2tincset stb..:-)Nagyon szerettem ezeket a frizurákat! Most még rövidebb,frufrum van,hátul növesztem de vágatni kellett mert kissé törik.Ügyeskedj!
2016. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!