Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna neki jól?

Milyen haj állna neki jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :-) a barátnőm le szeretné vágatni a haját mert nagyon melege van és már unja a növesztést nemrég én is levágattam olyan bob-os stílusúra neki is tetszik csak nem tudjuk hogy hogy állna neki..:/

Legyszi adjatok ötleteket hogy mi állna jól neki. :-)



2013. aug. 3. 17:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A képet elfelejtettem bocsi.


[link]


Remélem meg birjátok nézni! :-)

2013. aug. 3. 17:29
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne vágassa le...nem értem, mi ez a hajvágási mánia mostanában, hiszen pl a barátnődnek gyönyörű, egészséges haja van, így nem kéne levágatnia. Ez pont passzol a kedves arcához. Bob nem lenne vészes neki, de így klasszisokkal jobb...Ha melege van, akkor tűzze fel, viseljen kontyot, üljön légkondis helyen, stb. (amúgy megsúgom, hogy a rövidebb haj ugyanúgy izzaszthat, sőt még jobban, mert ezt, ha akarja el tudja tűzni, azt pedig nem, mert az arcába lóg a rövid haj...)
2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Folyamat feltűzi kontyolja copfba köti de elege van belőle azt mondja kiskorában óta hosszú haja van (azt mondja hogy nehéz) cici felett még nem is volt neki es be akar újítani :-)

Köszönöm a hirtelen választ :-) akkor azt mondod hogy a bob-os jol allna neki? :3

2013. aug. 3. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
nem lenne rossz a bob, de ez határozottan jobb...
2013. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltunk mi is:ddddd
2013. aug. 5. 01:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtunk hogy szerintetek el bírnak adni?? Ha igen hogy? Mert egészséges nem volt még festve nincs eltörve nyíl egyenes alapból szóval nem tudjuk
2013. aug. 5. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Barátnőd hülye.

2. Ilyen ruhát hord a nagyim is.

18/f

2013. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük a kedvességed te takony :)
2013. aug. 10. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó kommenten besírtam XD


Nagy a homloka és szépek a szemei, szerintem mindkét fazon jól állna neki:

[link]

[link]


De a nagyon lenyalt szabályos vállig érő frizura szerintem felejtős....


Többieknek meg: Ha vágatni akar, akkor vágasson, elsősorban magának tetsszen.

2013. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!