Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltok, hogy a...

Regi_95 kérdése:

Ti mit csináltok, hogy a hajvasaló ne égesse el nagyon a hajatokat? Én már régóta vasalom a hajam addig nem is volt vele gond ameddig le nem szivattam szőkére. Azóta visszafestettem barnára mert nem lett jó de elég kezelhetetlen lett.

Figyelt kérdés
Hajápolás
2013. aug. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én hővédő spray-t használok.
2013. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azt énis de miután szőke lettem már annyira kiszáradt hogy nem is igazán használt.
2013. aug. 3. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél kókuszolajat, 100 forintosban is árulnak némelyikben pesten, vagy bioboltokban tuti találsz. Ha meleg van akkor folyik és olaj, ha hideg akkor kemény, mint a zsír, kókuszolaj/zsír néven fut. Én ezt úgy szoktam, hogy 1-2 havonta hajmosás előtt pakolásként felkenem az EGÉSZ fejemre. A hajtövemnek jó, mert kevésbé fog zsírosodni, a haj egész hosszával meg valami csoda amit csinál. Évek óta szőkített és vasalt hajam van, mégis egészségesen tudom így tartani. Illetve én mindig pakolok rá nem kimosós balzsamot is, meg hajvégápoló szilikonmentes olajat. Ezt most DM-ben veszem, balea márkás 800 forintos kis hajolaj.
2013. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) akkor ezt kiprobalom hatha nekem is bevalik :)
2013. aug. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!