Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú és színű...

Milyen márkájú és színű hajfestékkel érhetném el ezt a színt?

Figyelt kérdés

Kb olyan a jelenlegi hajszínem mint a csajnak a hajtövénél.


Kép: [link]



2013. aug. 4. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ilyen a hajam... melír melír és melír.. barnából csak így lesz szép.. vagy besárgul..
2013. aug. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nikol.T. válasza:

Nekem is ilyen színkombinációjú. :) Ugyanakkor én most (úgy 18-20 hete) életemben először vállaltam be a melírt, így mostanra - a 3. festés után(!) - kaptam nagyjából pont ilyen eredményt.

Ezt pedig úgy, hogy aránylag sűrű melírt kellett felvinni - és így elsőre persze nekem is maximálisan besárgultak a barna hajtincsekbe vésett szőkített csíkok -, míg másodjára és harmadjára pedig már az egész hajat hamvasszőkével festettem. De mivel az egyes tincsek barnák voltak, míg a másikok sárgák, így piszkosfehér és világos szürke csíkokat kaptam a 2. "totál" festés után. S mivel közben a töve folyamatosan barnán nőtt lefelé, a hajtő is a nagyon sötét barnától (majdnem feketétől) kicsit világosabb árnyalatot kapott - ahogyan az a képen látszik. Ugyanakkor ez lényeges pont is volt, hiszen (ahogyan a képen is), a hajtőnek sötétebbnek kell lennie, mint a haj többi (nagy) részének, különben a fehér bőrű nők arcához nem azt az összhatást fogja adni, mint amit az ember lánya vár.

Szóval - amennyiben feltételezem, hogy a festeni kívánt hajad most barna - nagyjából 6 hetente nézve minimum 3 festéssel mindenképp kell számolnod. Az első mindenképp sűrű melir kell, hogy legyen, majd szükség szerint - egy hamvas festést követően akár a 3. is, a következő "totál" hamvas festés előtt. (Bár az én hajam "jól fogja" a festéket, a barátnőm a "hamvazás" közben 3 melíron is átesett, mire nála is az az árnyalat lett meg, mint a jelzett képen.)

Remélem kicsit tudtam segíteni...

Sok sikert!

2013. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!