Gyantázzam a kezem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy szőrős az alkarom, de nem sötét annyira mégis látszik. Amikor más emberek kezét látom, az mind csupasz (lehet ők gyantázzák, vagy én vagyok az egyetlen ember aki szőrős...) vagy annyira szőke és kicsi a szőr, hogy az nem is szőr inkább pühe :)

A kérdésem az lenne, hogy gyantázzam a kezem? Egyik ismerősöm gyantázza és amikor véletlenül hozzá értem a kezéhez, az valami undorító érzés volt, mintha sün lett volna. (Már elnézést)

Kérlek adjatok tanácsokat. A szőkítést anyukám nem engedné meg...(hülyének nézne)



2013. aug. 4. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:

"Egyik ismerősöm gyantázza és amikor véletlenül hozzá értem a kezéhez, az valami undorító érzés volt, mintha sün lett volna. (Már elnézést)"

ezt úgy értettem, hogy (gondolom) már épp nőtt neki újra a szőr de még nem volt akkora, hogy újra legyantázza..

+azért aggódok, mert félek, hogy a gyantázás erősíti a szőrt!

2013. aug. 4. 16:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Epiláld inkább, akkor nem kell várakoznod, hogy visszanőjön..nem erősödik tőle egyébként, nekem már ritkult is.
2013. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most jut eszedbe, nyár végén?? :) én eplilálom, ami azért jó, mert nem egyszerre nő vissza a szőr, hanem itt-ott ritkásan, úgyhogy egy hónapig is jó a kezem. de most le is kapom a szőrt, jó, hogy olvastalak :)
2013. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mutass kepet a karodrol, lehet hogy nm is annyira gz
2013. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
képen nem látszik mert nem sötét de azért élőben látszik
2013. aug. 4. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!