Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a parókát szerintetek...

Ezt a parókát szerintetek lehet a mindennapokban is hordani?

Figyelt kérdés
[link] (barna)

2013. aug. 5. 15:45
 1/6 anonim válasza:
Miért nem horthatnád? Ha szeretnéd szerintem nyugodtan. Nem is néz ki rosszul, nagyon klassz.
2013. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért tuti nagyon gagyit kapsz, nem is fog hasonlítani a képre. Mindenki le fogja vágni rögtön, hogy paróka. Ja és ezek nagyon kényelmetlenek, műanyag kinézetűek, szerintem a fejbőrnek, hajnak sem egészséges hosszabb távon, hullanak is, mosni nem igen lehet. Ezeket csak cosplayhez ajánlják. 1-2 bulira max, viszont rendesen rögzíteni sem tudod, szóval fejrázás szóba sem jöhet.

Egy rendes paróka azért nem véletlenül kerül egy nagyobb vagyonba...

2013. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom :) én multkor rendeltem innen kb 1 éve, ugyan ilyen árkategóriában és még most is tökéletes állapotban van :)
2013. aug. 5. 16:25
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom. Ha Barnába lenne jobban eltudnám képzelni.De nem rossz séró!
2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
.....khm....
2013. aug. 6. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű ez tök jól néz ki! szerintem hord nyugodtan! (Én is akarok egy ilyet... rózsaszínbe :P)
2013. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!