Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hajszínről?

Figyelt kérdés

[link]

El lehet ilyesmit érni természetesen, hennás, cassiás festékkel?

Eredeti hajszínem:

[link]

Ja, és hófehér bőröm, zöldeskék szemem, és hátközépig érő hullámos hajam van:-)



2013. aug. 5. 17:03
 1/3 anonim válasza:
48%
Indola 7.0-ás festék, 6-os oxi 1:1-ben kikeverni. Ilyen lesz.
2013. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egyelőre nem szeretném vegyileg festeni a hajamat, ha nem muszáj, és ha muszáj lenne, akkor visszafesteném a kedvenc aranyszőke árnyalatomra, de azért növesztettem le, hogy ne károsítsa a hajamat a festék (nekem minden létező bajom van tőle, hajhullás, töredezés, viszketés, stb). Ilyen festéket még nem használtam, de úgy látom, ez a márka többféle festéket is gyárt...nekem max az ammóniamentes vonal jöhet szóba:)

Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi:)

2013. aug. 5. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a színt azt hiszem strawberry blonde-nak nevezik.

[link]

Itt egy hennás e-book, a cassiáról a 45 oldalon kezd el beszélni. Szerintem a Te hajadhoz a 3. számú szín kéne, mert ugye a képen fehér gyapjúra lett festve, tehát szőke hajon sokkal fakóbb lenne. De a neten sok ilyen keverési tanács fellelhető. :)

Remélem segítettem.

2013. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!