Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj készítése fordítva....

Ombre haj készítése fordítva. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval.. az alap hajszinem piszkos szőke, de már egy ideje vörösre festem. most ugy döntöttem, hogy kicsit hagyom lenőni a hajam, de ugy elég csunya, hogy a szőkésbarna haj 1-2centis, aztan meg vörös. és arra gondoltam, hogy ugyis lehet ombre hajat csinálni, hogy a tetejét festem be, az alját nem? és ha lehet,akkor hogyan?:)

2013. aug. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
igen úgy hívják hogy fordított ombre. de ne festegesd otthon, mert igénytelen lesz, nem véletlen járnak a fodrászok suliba. főleg egy ilyen nehéz festést jól el lehet rontani és nagyon ronda lesz.
2013. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"nem véletlen járnak a fodrászok suliba" - már amelyik. Én mikor a szőkés hajamból sötétbarnát szerettem volna csináltatni direkt elmentem fodrászhoz, hogy ő fesse, nehogy elrontsam itthon. A hajam barnás-sárgás lett, enyhe zöld beütéssel. 2 hét eltelte után vettem hajfestéket és itthon megcsináltam magamnak, úgyhogy ennyit a fodrászokról, legalábbis azokról, akiknél eddig jártam (sajnos még egy jóval se találkoztam).


"kicsit hagyom lenőni a hajam"- minek hagyod lenőni kicsit, ha pár hónap múlva úgyis újrafested? Akkor érdemes lenőni hagyni, ha már többet nem akarod festeni, hanem vissza akarod kapni az eredeti színt. Ha nem akarod károsítani a hajad, akkor fesd be csak a lenövést, bár az nem lesz túl szép.

Mindenesetre otthon ne próbálkozz, bármilyen rossz véleménnyel is vagyok a fodrászokhoz, inkább keress fel egy jó hírűt.

2013. aug. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!