Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan szőrtelenítitek...

Lányok! Hogyan szőrtelenítitek az intim területen?

Figyelt kérdés
És mennyire fáj, mennyi ideig tartós a borotva/gyanta/krém?

2013. aug. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gyantázni szoktam, mivel a borotva és a krém csak másnapig tart. Aztán már érezni, hogy borostás. Éppen ezért tértem át a gyantára, bár fájdalmas, de sokkal jobb megoldás. Változó kinek mennyi időbe telik, mire elkezd növekedni utána a szőr, olvastam olyat, akinek már 1 hét után, valakinek 4 hét után, nekem 3 hétig teljesen sima, aztán látni a szőrtüszőkben, hogy már kezd növekedni. És ha gyantázod, idővel ritkulni is fog a szőrzet! A szépségért megkell szenvedni, de 10 perc szenvedésért megéri, hogy aztán sokáig sima maradj, nem? ;)
2013. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gyantázom,elég tartós és már kopik is ki.Elsőre fájdalmas,de meg lehet szokni.
2013. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én borotválom :) nekem 3.nap után jönnek ki a szőrtüszők
2013. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!