Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 órát feküdtem ma a tűző...

3 órát feküdtem ma a tűző napon mégis fehér maradtam. Ha nem kentem volna magam barna naptejjel barnultam volna?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyszeri kifekvéstől még nem lesz színed. Ha a héten minden nap kifeküdtél volna 20 percet, akkor mára már szép színed lett volna.
2013. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a bőröm hogy ha 2 hetet kint töltenék akkor is ugyan olyan fehér lennék. Ha te szoktál barnulni akkor egyet értek az első válaszolóval
2013. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhamarkodott volt a kérdés, mert estére olyan lettem mint a pipacs:D
2013. aug. 9. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
De ilyet ne nagyon csinálj hogy 3 órákat fekszel a tűző napon még akkor se ha be vagy kenve.
2013. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
:DDD ugyanez történt velem is xD kint feküdtem 4 órát a tűző napon az arcom már akkor piros volt :D de a testem még falfehér este meg ahogy átöltöztem csak néztem magam a tükörben hogy úristen :DD tiszta piros voltam mint a rák.De idővel olyan szépen bebarnult :3
2014. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!