Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17/F vagyok ha minden nap...

17/F vagyok ha minden nap mosom a hajam attól hullhat? Syoss Repair&Fullnes-sampont használok a hajam enyhén hullámos Dús és nem sérült erős is már több mint egy éve mosom majdnem minden nap szoktam napi szinten vasalni és Lakkozni?

Figyelt kérdés
haj,mosás,sampon

2013. aug. 9. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon káros, ha minden nap mosod, vasalod és lakkozod. A hajad és a fejbőröd sem bírja sokáig. Biztos vagyok benne, hogy ezek miatt hullik!
2013. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hullik most a hajam
2013. aug. 9. 12:41
 3/5 A kérdező kommentje:
meg a hajszálaim is vastagok:)
2013. aug. 9. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a syoss samponok is okozhatnak hullást.
2013. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kezdj el leállni a dologról, először legyen az hogy egy két napig csak bevizezed és csak 3 naponta mosod meg. Fiú vagy, elég lenne hetente megmosni. És könyörgöm minek vasalod és lakkozod? Egy pipis csaj se csinálja ezt a hajával.
2013. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!