Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Kozmetikusok segítségé...

Emenra kérdése:

FONTOS! Kozmetikusok segítségét szeretném kérni! Lehet ezzel a szemöldökkel kezdeni valamit? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és magam szedtem vékonyra a szemöldökömet 1-2 évig de most nagyon megbántam, ricinus olajjal kenegetem hátha elérek valami hatást vele! Lehet ebből valamit csinálni? Már az utcára se merek kimenni ilyen szemöldökkel! :/ Szeretnék kozmetikushoz menni vele de félek hogy elszörnyedne a látványtól :S Előre is köszi


Itt a kép: [img] [link]


2013. aug. 9. 17:16
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


ez a kép róla!

2013. aug. 9. 17:18
 2/10 anonim ***** válasza:
nem jön be a kép
2013. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 9. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze :) Menj el nyugodtan egy kozmetikushoz. Kiszedi a nem oda illő szálakat és befesti. De otthon is ki tudod húzni ceruzával, vagy szemöldökpúderral. Kenegesd tovább ricinusolajhoz és próbáld a szemöldökszedést mindig a kozmetikusra bízni.
2013. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. aug. 9. 17:33
 6/10 Mirellus válasza:
Hát,elôször is növeszd vissza,addig is szemöldökceruza.Utána kozmetikus,de csakis alulról szedesd,semmiképpen ne felülrôl!!
2013. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ceruzával szerintem túlságosan mű hatást keltek :S Szeptemberre szeretnék valami normális kinézetet
2013. aug. 9. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
hat a mukinezet is ezerszer jobb ennel... te inkabb ne nyulj hozza es menj el kozmetikushoz. addig rajzold be.
2013. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok, szia! Növeszd vissza teljesen, a ricinusolaj valóban jó rá, sok elontott szemöldökkel volt dolgom. Ha már eléggé visszanőtt, menj el kozmetikushoz, ő szépen kiszedni neked fazonra, és megmutatja hogy hogyan szedd majd magadnak. Egyébként nem igaz hogy fülölről nem kell, mert ott is vannak nem oda illő szálak amitől teljesen másképp néz ki a szemöldök, ezáltal az arc is. De amíg növeszted semmiképp ne szedd. Max a nagyon oda nem illő szálakat leges legalul. Hsználj addig halvány ceruzát vagy port. Remélem segítettem.
2013. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagy segítség volt! köszönöm! :)
2013. aug. 10. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!