Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy fodrász...

Mennyibe kerül egy fodrász vizsga? Lehet rá jelentkezni tanfolyamon kívül is?

Figyelt kérdés
A történet elég hosszú,a lényeg az,hogy édesanyámnak régi,nagy álma,hogy ő egyszer fodrász lesz.Meg is csinálta a tanfolyamot,elméletből is nagyon ügyes volt,gyakorlaton-már nem emlékszem sajnos melyiken-de valamelyiken megbuktatták az egész osztályt,állítólag összeveszett az oktató a vizsgáztatóval,nem tudom ebből mennyi igaz,vagy mennyi nem,viszont azt tudom,hogy anya tényleg nagyon ügyes és van hozzá kreativitása is,de nagyon elvette a kedvét ez az egész.Nem akar még egyszer elmenni,merthogy sokba kerül,de én nem hiszem el.Szeretnék adni egy löketet neki azzal,hogy befizetem neki a vizsgadíjat,ha erre van lehetőség.

2013. aug. 10. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hova járt ?
2019. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik

suli ?

2019. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!