Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen mi a legjobb...

Pattanás ellen mi a legjobb krém vagy tabletta?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezt mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia, hogy mi a jó kencefice neki. Mert mindenkinek más a jó és másabb a bőre.
2013. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem anno a szappan vált be. Baba szappan, azzal mostam arcot mindig. De am tényleg egyedi. Bőrtipus függő is.
2013. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bőrfüggő sajnos. :/

Menj el kozmetikusoz,minden nap használj bőrradírt,egy nap többször is mosd meg az arcod sima csapvízzel,és kerüld a fűszeres ételeket.

Nekem ez bevált :)

2013. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eléggé sósan eszek,és hetente iszok alkoholt is lehet ezekről lekéni szokni?
2013. aug. 12. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

a só miatt lehet,az alkohol nem hiszem hogy gond,hétvégenként én is iszok még sincs gond a bőrömmel

szerintem egyél élesztőt(persze ne tonnaszámra,2-3napont egy csipetet),nekem szépen rendbe rakta a bőrömet,viszont a sót nem csak szépség hanem egészség szempontból sem ártana csökkenteni

2013. aug. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A só egészséges, de csak a tengeri só.
2013. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb sót egyél,illetve nátrium-csökkentettet,vagy tengeri sót,de abból is cask nagyon keveset!

Az alkohol nem hiszem,hogy befolyásolná.

2013. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!