Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék hajhullás ellen?

Mit tehetnék hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon hullik a hajam. Töredezett, száraz és lassan nő. Mit ajanltok?
2013. aug. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Bánfi termékekről sok jót hallottam.Illetve kend be a fejbőröd és a hajad olajokkal.(ide tartozik a ricinus olaj is amit a gyógyszertárból könnyen beszerezhetsz.Nekem segített.)

Esetleg nézz be a Rossman-ba vagy a D&M-be vegyél helyre állító ( Sauma ) sampont!


Remélem tudtam segíteni :)

2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Melinda98 válasza:

Helo!!


Nekem régebben hullott a hajam. Anya talált egy házi praktikát. Minden reggel vegyél a szádba 1 ek olajat és öblögess vele kb. 15 percig. Két hét múlva már egyáltalán nem fog hullani a hajad, ezen kívül fényesebb és dúsabb lesz. Lehet hogy először nen hiszed el. Nyugi én sem hittem addig amíg ki nem próbáltam. Remélem tudtam segíteni. :)

2013. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melinda! Mindegy milyen olajat? (napraforgó, oliva, stb.)

Csak két hétig csináltad vagy azóta is rendszeresen?

2013. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!