Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfelvarratásról, hajhosszabí...

Hajfelvarratásról, hajhosszabításról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kb. vállig ér a hajam, már régóta fel szeretnék varratni, mert nem nő, hullik...ti mit szólnátok, ha egy ismerősötöknek egyik napról a másikra akinek azelött vállig érő haja volt, most hosszú haja lett? Mit mondjak a többieknek? Normális válaszokat várok!

2013. aug. 14. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem tenném. Nekem volt, és hidd el, nem egy leányálom kezelni. Teljesen más a hajmosás is, vigyázni kell rá, több időt igényel. Emellett 3 havonta visszavarratni sem móka és kacagás, plusz nagyon megviseli a fejbőrődet. Írtad, hogy alapból is hullik a hajad..akkor pláne nem ajánlom. Viszont ha mindenképpen meg akarod csináltatni, akkor ne a seggig érőt válaszd, hanem a "legrövidebbet" mert azt szépen "össze lehet vágni" a saját hajaddal, főleg ha profi csinálja. Én inkább azt mondom, hogyha esetleg valami eseményre mész, akkor már nagyon jó minőségű csatos hajakat lehet kapni, amit felraksz szépen, és este kiszeded. Ezzel el lehet érni hogy dúsabbnak tűnjön a hajad, viszont mégsem károsítja. :)
2013. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 13 éve csinálom és hordom is, ha profi csinálja és európai hajból, akkor semmi macera nincs vele, ugyanúgy viselkedik, mint a saját hajad és nem visel meg semmit.
2013. szept. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!