Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove Split End Rescue vélemény?

Dove Split End Rescue vélemény?

Figyelt kérdés
Samponról,hajbalzsamról,hajvégápolóról

#sampon #hajvégápoló #balzsam #Dove Split End Rescue
2013. aug. 14. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam, de pont tegnap láttam a reklámot, és eléggé el voltam képedve, hogy ilyet megengednek egy reklámban... Mert a törött hajat semmi sem fogja megjavítani, ez sem. Gondolom a szilikon kicsit javít a külsején, de amúgy nem csinál vele semmit, szimpla átverés az egész. A reklámban is azt mondják, hogy majd emiatt nem kell vágni a hajból, közben meg simán frissen vágott hajjal reklámozzák.

Most nézem, hogy én pont múltkor vettem meg a Dove Intense Repair hajmaszkot és sampont. Ezek is elvileg megjavítanák a sérült hajat, de persze ilyenről szó sincs. A sampontól féltem, hogy majd zsírosítja a hajam, mert alapból könnyen zsírosodik, de inkább szárítja, olyan csikorgóan tiszta lesz tőle, ami nagyon nem tesz jót a hajnak. A maszk sincs fele olyan jó, mint a Wella Repair balzsam. Amúgy a Dove balzsamokat szeretem, de szerintem túl drágák, legalábbis az én hajamra simán 3-4 mosás alatt elfogy egy flakon.

2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!