Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik fazon jön be a...

Dorcsuu kérdése:

Nektek melyik fazon jön be a legjobban, milyenre vágassam a hajam? Linkek jöhetnek! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Könyékig érő, világosbarna hajam van, néhány helyen enyhe szőke átmenettel(nem festetem,magától ilyen), a vége pedig nem teljesen egyforma hosszúságú. Nemsokára megyek fodrászhoz és nem tudom, hogy pontosan milyen legyen a hajam. Vannak halvány elképzeléseim, de semmi konkrét. Nem szeretnék:

- Túl extrém vagy kirívó frizurát

- Hónaljig érőt vagy annál rövidebbet(imádom, hogy hosszú a hajam)

- Festetni

- Ritkítani, vagy tépni

- Állig érőnél rövidebb tincseket

Ami tetszik, az a fokozatos/lépcsős frizura, viszont nem szeretném, hogy nagyon látszódjanak a lépcsők. Tudnátok képeket linkelni? Remélem, érthető voltam, mivel nagyon sürgős! Minden vélemény számít, írjatok bátran! 14/L



2013. aug. 15. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd így. Annyira leszűkítetted a dolgot, hogy szar sem jut eszembe.
2013. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kritériumaiddal esélytelen frizurát csináltatnod!


Nézelődj a neten mi a legújabb trend a hosszú hajúaknál.

2013. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!