Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajszínező mennyi idő...

Fekete hajszínező mennyi idő alatt kopik ki?

Figyelt kérdés

Meg akarom nézni, jól áll-e a fekete haj. Jelenleg nem sötét, nem világos, inkább olyan közepes.


Tudnátok esetleg ajánlani egy márkát? Egyet sem ismerek, még soha nem foglalkoztam ilyesmivel.


Nagyon káros?


2013. aug. 15. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Valakinek éppenhogycsak alig kopik, és évekig a hajában marad. Az enyém minden festéket ledob, és nekem kb 8 hónap alatt teljesen kiszőkült a festett rész.. A többi meg a lenőtt eredeti barna hajam. Igazából olcsóbb hajfestékekkel is ugyanazt lehet elérni, mert az összetevője majdnem hogy csak mindnek ugyanaz.. Legalábbis én nem találtam különbséget olcsó és drága között, pedig rengetegszer volt festve a hajam..
2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!