Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan mulasszam el holnapra...

Hogyan mulasszam el holnapra a pattanásokat? Hülye voltam, epiláltam az arcomat.

Figyelt kérdés

Holnap délután randizok egy fiúval, akibe már két éve szerelmes vagyok. Alapból mindig szinte porcelánbőröm van, de most borzasztóan nézek ki. Körülbelül 4-5 napja (kapaszkodjatok meg, ez elég elmebetegen fog hangzani) leepiláltam az arcomat, mert zavart hogy oldalt ha rásüt a nap látszanak a pici szőrök. Már többször gyantáztam is, és akkor nem volt semmi gond, de picit mindig sebes letr, és kellett egy-két nap hogy rendbejöjjön. Ezért gondoltam úgy, hogy inkább megpróbálom epilátorral, mert az nem bántja a bőrt. Aznap nagyon szép sima volt az arcom, meg az utánakövetkezőn is. Viszont tegnapelőtt a leepilált helyeken kijött rengeteg (összefüggően olyan ott az egész bőrfelület) nagyon nagyon pici pattanás szerű dolog. Nem igazán lehet egyikből se kinyomni semmit, de meg vannak duzzadva, piros kis dudorok. Nem értem egyébként hogy mi történt, a gyantázástól sose volt ilyen. Az se biztos hogy attól van, anyukám szerint allergiának néz ki. Neki ezt az epilálós dolgot inkább el se mertem mondani.


16/L (nagyon kétségbeesett)



2013. aug. 16. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sminkeld le a randira. Ez a leggyorsabb, ha jól akarsz kinézni.
2013. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha még el tudsz szaladni, vegyél a dm-ben dermofil pasztát. Nekem az segített, de nem 1-2 alkalom kellett hozzá, szóval tényleg smink lesz a vége... :/

De nyugi, a srácot nem nagyon fogja érdekelni, ráadásul ha 2 éve ismeritek egymást, tudja, hogy amúgy milyen szép bőröd van. :)

2013. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rossmanban dmben lehet kapni teafa olajat nekem pár óra alatt lehúzza a duzzanatot
2013. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is ettől féltem, hogy már csak a amink segít. A hosszútávú megoldásokat meg feltétlenül kipróbálom.
2013. aug. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!