Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan aki annyiszor...

Van olyan aki annyiszor gyantáztatta/epilálta a lábát, hogy teljesen kiritkult tőle a szőr?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
5 éve epilálom a lábam, de nem ritkult semennyire, viszont intimrészen fél éven át csináltam és ott jócskán megritkult. Sajnos abba kellett hagynom, mert nagyon ronda szőrtüszőgyulladásom volt, de ritkább lett sokkal mint volt. Több kisebb foltban nem nő szőr. Szóval ott bevált.
2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem a vádlim hátsó részén mindkét lábamon kikopott a szőr. sajnos, máshol nem.
2013. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is intimrészen valamint a vádlin látható.De a lábszáron is jóval kevesebb.
2013. aug. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat éve epilálom a lábamon a szőrt, és már tavaly észrevettem, hogy jóval ritkábban nő vissza a szőr, sőt az alsó lábszáram alsó felén szinte alig nő már vmi :)
2013. aug. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelentősen ritkult. Gyantázom és epilálom is attól függően, hogy van-e türelmem megvárni, míg kinő vagy nincs :)
2013. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!