Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok segítségét szeretném...

Lányok segítségét szeretném kérni! Régebben teljesen simára letudtam szedni, a szőrzetem a női nemi szervemről, de valahogy mostanában ez sosem jön össze! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

#női nemi szerv #sima tapintás
2013. aug. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy csinálod az egész folyamatot?

Én zuhanyzás közben szoktam, tusfürdővel. Eldobható borotvát használok, 2-3 alkalomig jó éles a pengéje. Szőrnövekedés irányába kezdem, majd visszafele is többször áthúzom rajta a borotvát. A bőrömet közben kifeszítem. Nekem így mindig jó sima 1 napig.

2013. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
általában zuhanyzás közben szoktam! én is eldobható borotvát használok.. régebben én is tusfürdővel csináltam, de mostanában hogy nem sikerül a "teljes" simaság.. átálltam női borotva habra.. de van hogy ha a szőrnövekedés irányába húzom a borotvát..akkor utána elég rendesen "kipattog" a bőrőm..
2013. aug. 18. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az is fontos szerintem, hogy hány pengéset használsz. Én 3 pengéset és férfit. Kitapasztaltam és sokkal jobbak, mint a női borotvák, nem tudom miért. Ha kipattogsz utána kend be kamilla vagy körömvirágkrémmel.

Borotvahabot még nem próbáltam. Jobb, mint a tusfürdő?

2013. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, én is férfit használok sokkal jobban bevált :)

nem mondanám azt hogy ezerszer jobb, de nekem jobban bejön, mint a tusfürdő :)

2013. aug. 18. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :)

Még az jutott eszembe a kérdésedhez, hogy én akkor is simábbra tudom leszedni, ha hosszabb a szőr, tehát 4-5 napos, mintha csak 2-3 lenne. Utóbbinál fáj is kicsit. Remélem, hogy megtalálod a megoldást a problémádra. Több ötletem nincsen sajnos, hogy mitől lehet.

2013. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!