Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajápoló...

Melyik a legjobb hajápoló természetes olaj?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
kókuszolaj vagy ricinusolaj
2013. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Argan olaj
2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is az argán jött be a legjobban a kipróbáltak közül (olíva, ricinus, kókusz, lenmag, mandula)
2013. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
argán olaj
2013. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én argánolajat még nem próbáltam (tervben van), de a kókuszolaj tényleg aranyat ér.
2013. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kókusz és argán egyértelműen. Voltak kutatások, és azt mutatták ki, hogy a kókusz tud legjobban behatolni a hajszál belsejébe, mert kicsi molekulákból áll, így ez táplálja legjobban. Nekem bevált (igaz mostanában inkább hajvégápolókat használok), az argánt nem próbáltam, mert nagyon drága.
2013. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-) Valószínűleg kókuszolajat veszek, meg van otthon olíva, majd felváltva használom. Az argán most nézem tényleg elég drága. Ebből is ugyanannyi kell, vagy ez sűrűbb? Vagy csak simán drágább?
2013. aug. 19. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi kell kb :)
2013. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!