Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémához hasonló kiütések...

Ekcémához hasonló kiütések vannak a hónaljamon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
pár hete kezdett viszketni a hónaljam, arra gondoltam talán a dezodor okozza, ezért sensitivre váltottam...azonban nemrég elég nagy területen ekcémás voltok jelentek meg amik nagyon viszketnek és napról napra több van..mitől lehet ez?

2013. aug. 19. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kézhajlatomnál jött ki ilyen ekcémához hasonló kiütés. Nekem egy testápoló okozta, amibe valami olyan anyag volt, amire allergiás voltam. Azóta azt nem használom, nem is jön elő. Szerintem neked is valami allergia lehet. De menj el bőrgyógyászhoz!
2013. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az izzadás is irritálhatja,egy pár napig mosd kamilla teával és ne használj rá semmit.
2013. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!