Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felkaromon apró, fehér...

A felkaromon apró, fehér pattanásszerű pöttyök vannak. Mitől lehetnek? Mit használhatnék rá?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!

nem hordasz véletlenül órát? mert akkor lehet fémallergiád van,de nem vészes, kis ödafigyeléssel és kenőccsel eltüntethető, nekem is volt. Gyógyzsertárban biztos van rá valamilyen kence, de a legbiztosabbat csak a bőrgyógyász tud mondani. Én a helyedben elmennék még ma!

2008. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezek a pöttyök a karom felső részén vannak a "tricepsz" környékén. Köszi szépen a választ!
2008. jún. 30. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Elképzelésem sincs miért. Senkit nem ismerek, akinek hasonló lenne. Ráadásul bármit próbáltam, nem múlt el. A rendszeres testápolózással javul kicsit (mert mintha száraz is lenne az a terület), de sajna tényleg nem múlik el semmitől...
2008. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez egy gyakori probléma, a neve grízes felkar.

Egy házi praktika, amitől pár nap alatt eltüntethető: fürdés közben habkővel kell megdörzsölni, persze nem túl erősen, aztán valamilyen zsíros krémmel bekenni (pl. kézkrém). A testápoló önmagában kevés.

2008. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt kipróbálom én is! köszi! (2.)
2008. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem is volt felkar szinte majdnem a váll. Csak a bal kezemen volt. Ahogy előttem írták grízszerű, nagyon kemény pattanások, mint a miteszer csak nem volt fekete. Én is néztem mi lehet jó sokáig itt volt aztán a vége az lett, hogy anyukám szépen sorba mindet kinyomta. Azóta 1-2 kijön és kinyomatom. Ki kell nyomni, mivel magunknak nem tudjuk kérj meg valakit.
2008. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Kipróbálom én is a habköves praktikát.
2008. jún. 30. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan a kezem sőt szinte a családból mindenkinek,amikor voltam orvosnál akkor azt mondták valamien alergia,aztán kivizsgáltatul és elvileg az olajra vagyok alergiás de szerintem ez hülyeség :/
2008. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, én is gondoltam már valami allergiára.
2008. júl. 1. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is ez a gondom!áliitólag van rá bőrgyógyászati krém, még én sem jutottam el a börgyógyászig! De a napoztatást vagy a szolizást tudom ajánlani! nekem nyáron mindig elmúlik a naptól!
2008. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!