Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros irritált bőr idegességné...

Piros irritált bőr idegességnél. Normális?

Figyelt kérdés
22 f vagyok, már egy ideje jelen van a probléma, hogy stresszhelyzetekben, fizikai megerőltetésnél elkezd viszketni és szúrni a bőröm. Mindenhol. Nagyon idegesítő, ha edzek pl fél órán keresztül csak ezt az irritációt érzem majd végre mikor elkezdek izzadni elmúlik. Mert amíg nem izzadok, ez a probléma jelen van. Ötletek?
2013. aug. 19. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen,hogy stresszre a bőr kipirosodással reagál.A nyugtató krémek leviszik,aloe,kamilla tartalmúak.
2013. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam minden stresszhelyzetben ugyanez a dolog van jelen.. Még a hasam, combom is kiütéses, és mindenki szörnyülködik, hogy mi történt, ami persze engem nagyon zavar és még durvább.

Én rengeteg krémet kipróbáltam már, de semmi nem jött be. Próbálom magam nyugtatni, ugyanis elvileg minden fejben dől el..

Ha van bármi ötleted, várom :)

21/L

2013. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!