Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány alkalom vagy mennyi idő...

Hány alkalom vagy mennyi idő amíg a festett vörös haj, világosbarna lesz, majdnem szőke? mi a folyamat?

Figyelt kérdés
Ki hogy csinálta vagy csinálná valaki ezt saját magának? ha igen hogy és mit várhatok. kb fél éve festem a hajam. Világosbarna az eredeti. már majdnem egy hónapja nem festem,azt mondta egy fodrász hogy várnom kellene 3.4 hónapot, mert ha most nekiáll nagyon tönkremegy a hajam. Csinálhatom én magamnak? még sosem szőkítettem.

2013. aug. 19. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, csinálhatod magadnak, de légy óvatos. Először is, veszel szőkítő festéket a boltban. Ez azért egyszerűbb, mert mindent megtalálsz egy csomagban. Utána bekevered, felteszed a hajadra, és hagyod hatni e5-40 percig a hajadon. Utána kiöblíted alaposan. Elsőre 90% hogy hogy narancs vagy citromszőke leszel. De ne aggódj. A szőkítést még egyszer meg kell ismételni. Ajánlatos két világosítás közt egy-két hetet várni. Ha ez is kész, csak utána fesd be rendes hajfestékkel. Hogy kevésbé roncsolódjon a hajad, minden szőkítés után tegyél fel pakolást, és nem árt ha fodrásszal vágatsz pár centit a hosszából. Ezután ápolni kell rendszeresen. :)
2013. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!