Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy ne pattogjon...

Mit tegyek, hogy ne pattogjon ki a lábam a borotválástól?

Figyelt kérdés
Fürdés közben szoktam csinálni, áztatom mielőtt belekezdenék. Tusfürdővel/borotvahabbal szoktam attól függően, hogy éppen mi és mennyi van otthon. Csinálhatom akárhogy mindig kipattog. Próbáltam már, hogy utána bekenem valamivel. Körömvirágkrém, levendulás szappan, aloe verás szappan, testápoló szerű bőrnyugtató kencefice, hintőpor, de egyik sem használt. 14/L

2013. aug. 19. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neked nem borotválni kellene, hanem gyantázni... van, akinek ilyen érzékeny és kész.
2013. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor nem múlna el semmitől csak, ha áttérek másra, ugye? Egyszer megpróbáltam epilálni, de kivörösödött és fájt utána a szőrtelenítőkrémtől szintén. Lehet a gyanta a megoldás.
2013. aug. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!