Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nő gyorsabban a haj a...

Hogy nő gyorsabban a haj a csalánteától? Ha iszom, de nem filteres teaként, vagy pedig ha leöblítem vele a hajam?

Figyelt kérdés

Most jelenleg Schauma Fito-Koffein Aktíváló Sampon-t használok, és a Dm-ben vásárolt csalánlevél teát iszom (nem filteres). Szerintetek ez segíteni fog a haj gyorsabb növekedésében?

Tippeket elfogadok, hogy mi segítene! [ Ricinus olajat még nem használtam, de nem is szeretnék. ]



#haj #hajnövekedés #schauma sampon #csalánlevéltea #öblíteni a hajat csalánlevélteával vagy inni
2013. aug. 19. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha leöblíted vele a hajad. Én annak idején (sőt azóta is) csalán sampont használok. Sokat nőtt tőle a hajam és ezt mások is észrevették. Ilyen 300 Ft-os sampon, de tényleg hatásos.
2013. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hajmosás után kell nyilván az öblítés, azt tudom, de előtte kell balzsamozni, vagy egyáltalán nem kell? Ezt a flakon Schauma sampont elhasználom, és kipróbálom a családsampont a csalántea öblítéssel.

Hogy készíted el a csalánteát?

2013. aug. 19. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:
kipróbálom a csalánsampont a csalántea öblítéssel. *
2013. aug. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!