Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék budapesten személye...

Hol tudnék budapesten személyesen finomitatlan eredeti shea vajat és kakaóvajat venni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2013. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ilyen weboldalakat én is találtam de nekem olyan kéne ami személyes ahova elmehetek egy bolt vagy akarmi mert szerdan kene mar
2013. aug. 20. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Kakaóvajat gyógyszertárban is tudsz venni, viszont mindkettőt megkapod a Cosmio illetőleg Bionom webáruházakban és mindkettőnek van személyes átvételre lehetősége. Csak fel kell menni az oldalra és ott van. Most így kívülről nem tudom a címeket, mert én nem pesti vagyok, mindig futárral hozatom a dolgokat, amiket rendelek, viszont tényleg mindkettőnél lehet személyesen is átvenni.
2013. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia pl ez

[link]

a kapcsolat fülnél írja hoyg hol vehető át személyesen

2013. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Myropolium ( manna kakaó és shea vaj), bioboltok, herbaház (csak sheavan asszem), mediline ( itt még nem voltam, de szerintem van), életfa natúr portéka ( cosmio budapesti boltja), gyógyszertárak ( van kakaóvaj, de szerintem ez finomított...)

Ezenkívül lehet sok webshopban pick pack pont átvételt kérni ( alora natura, ökokuckó, stb rengeteg van..) Így személyesen lehet átvenni inmedio, relay, omv pontokon. Fizetni is lehet, akár kártyával is. A postaköltség 700-1500 között van kb.

2013. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!