Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit vegyek a hajamhoz? Nagyobb...

Mit vegyek a hajamhoz? Nagyobb hajcsavarót, vagy göndörítő hajhabot?

Figyelt kérdés
A hajam természetesen hullámos de mindig szöszös meg szerintem olyan szénaboglya beütése van. Sokáig vasaltam, de mostanában abba hagytam, mert már sajnáltam a hajam, nem akartam hogy töredezzen. Mostanában elkezdtem hajcsavarókkal göndöríteni, de olyan furán áll (24 cm-es hajcsavarókkal) nem tudom, hogy miért áll ilyen furán? vegyek inkább csak simán göndörítő hajhabot amit rákenek a hajamra? jól fog állni tőle? nem lesz szöszös, vagy szénakazal? vagy inkább vegyek nagyobb meg kisebb hajcsavarókat? a nagyobbat meg a kisebbet hova kell rakni? A nagyobbat inkább a frufru környékére a kisebbet meg a hosszabb részekhez? Egyébként eddig is használtam hajhabot csak az simán formázó hajhab volt és nem göndörítő. Akkor most mit csináljak? bocsi a hosszú leírásért. Minden választ előre is köszönök! :-)
2009. okt. 29. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajam van és én göndörítő krémet szoktam rárakni. A Douglasban lehet csak kapni Trevor Sorbie curl cream a neve azt hiszem 2800 ft volt,de megéri mert hatásos és sokáig elég, mert kicsit kell belőle nyomni. Mondjuk én utána még hajhabot is szoktam rárakni egy nagyon keveset, de anélkül is jó. remélem segítettem :)
2009. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem írni, hogy diffúzoros hajszárítóval szárítsd utána!
2009. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!