Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó hajápólókat mondani?...

Tudtok jó hajápólókat mondani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A hajamnak nem volt semmilyen színe.Barna és szőke között volt,így befestettük rendes szőkére.Egyébként idétlenül hullámos hajam van,sokszor szoktam vasalni.Tudtok jó hajápólókat mondani festett hajra?Van nektek bevált hajegyensítő krémetek?Vagy sampon/balzsam/pakolás?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. aug. 21. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit en hasznalok:

gliss kur sampon.. abbol a fekete dobozos, ami erosen serult hajra valo.. nem is draga (enyem is eleg rossz allapotba volt,levagattam, es most apolom 1000-el) :D

Utana:

Kallos Latte hajpakolas.. nezz utana.. g*ci jo.....!! Kremmanian utana olvashatsz.. ottvannak a velemenyek is rola.. nagyon bevalt..sokaig eleg es olcso.. fodraszkellekesbe lehet venni

Aztan..

GA.MA hajegyenesito krem.. tokeletes..*-* lathatoan egyenesebb a hajam tole.. pedig ilyen ossze vissza idetlen hullamos..xd

A hajvasalas tartosabb tole..:) ez is fodraszkellekesbe van.. es hovedo is van benne.

Aztan hajvasalas elott befujom syoss hovedovel....

Ennyi igazabol..:D

2013. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,az E'lseve termékek között a piros színüek festett hajra vannak és nagyon jók,balzsamnak a gliss kur sprayket ajánlom,samponnak szintén E'lsevet ajánlok,védi a színt+újraépíti a haj belsőszerkezetét:)

Nekem bevált:)

2013. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alverde repair sampon-balzsam, ill. Hair Manya krém hajmosás után (fodrászkellékesnél kapható). Az idétlenül hullámos hajat meg ne fésüld, csak igazgasd. Nekem vasaláshoz bevált a Got2be hővédő, mással nem is tudom kivasalni a hajamat, mert nem bírja a vasaló, igaz, csak 160 fokon vasalom, hogy ne törjön.
2013. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. aug. 21. 16:06
 5/5 anonim válasza:
Nekem is pontosan ilyen hajam van csak az enyém nagyon vékonyszalú is e mellett...
2013. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!