Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Borotválom a hónaljam de utána mindig kipattog és piros is lesz kicsit...Ez gondolom azért van,mert visszafelé csinálom,de ha nem visszafelé csinálom,akkor meg nem jön le teljesen...Az epilátor is próbáltam az se szedi le teljesen és az után meg még csúnyább... A gyantázni meg nem akarok..

2013. aug. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Borotválkozás után rögtön hidratáld a hónaljad valami jobb krémmel,ha lány vagy,akkor vannak erre a célra nagyon jó Dove dezodorok:)
2013. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az AVON-ban lehet kapni ilyen szőrtelenítőt.. Egy krémet rákensz a hónaljadra és adnak hozzá valami izét (nem tudom minek nevezzem) és azzal vagy 10 perc után leszeded a krémet. És volt szőr nincs szőr. Próbáld ki, nekem bevált.
2013. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!